Údržbář/ka elektrických zařízení s náborovým příspěvkem

Pracovní místo ( Údržbář/ka elektrických zařízení s náborovým příspěvkem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
o údržba a servis elektrických zařízení NN
o opravy elektrických zařízení výrobní technologie
o odstraňuje zjištěné poruchy na zařízení
o manipulace na zařízeních včetně úprav provozně technických parametrů
o zachází s technologickým zařízením dle příslušných technických a technologických předpisů
o kontroluje a provádí záznamy o chodu zařízení a provedené údržbě
Požadujeme:
o SOU, ÚSO obor elektro
o praxe v oboru elektroúdržby výhodou
o oprávnění min. NV 194/2022 Sb. § 6 (vyhl. 50/1978 Sb. § 6)
o řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: PP na dobu určitou s možností prodloužení a změny na dobu neurčitou
" náborový příspěvek ve výši 50.000 Kč dle pravidel společnosti
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, zvýhodněná rekreace v Krkonoších, Cafeterie 2.000 Kč ročně, zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po půl roce trvání pracovního poměru, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru 1.000 Kč měsíčně
Kontakt: e-mailem, osobně v sídle společnosti, PO-PÁ 8,00 - 14,00 hod.