Obsluha extruzní linky

Pracovní místo ( Obsluha extruzní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Možnost také zkráceného úvazku.
Požadujeme: důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochotu pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu, samostatnost a odpovědný přístup, zodpovědnost a pečlivost při dodržování výrobních postupů. Praxe ve výrobním závodě a střední odborné vzdělání technické výhodou.
Náplň práce: provádění pracovních operací dle pracovních instrukcí, zodpovědnost za chod výrobní linky, obsluha a řízení výrobní linky, zavádění inovací.
Nabízíme: důkladné zaškolení, stabilní dlouhodobé zaměstnání, přátelské prostředí.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. +420 233371850 nebo e-mailem anna.tvrzova@agchemigroup.com