Aktivizační pracovník/ce

Pracovní místo ( Aktivizační pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost
Plat dle tabulek.
Požadujeme: kreativitu, ruční práce, časovou flexibilitu, komunikativnost, kladný přístup ke klientům, čistý rejstřík trestů,znalost práce na PC
Nabízíme: stálé zaměstnání, práci v příjemném prostředí, osobní příplatek, dovolená 200 hodin v kal. roce, příspěvek na stravování, podpora dalšího vzdělávání
Výhodou: je absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách; znalost programu CIGNUS výhodou, orientace v zákoně 108/2016 Sb. v platném znění výhodou.
Kontaktovat: telefonicky 8-16 hod