ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ SESTRA / ZDRAVOTNÍ BRATR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Diakonie ČCE - středisko Betanie, Náchod vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Zdravotní sestra/bratr domova pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služby.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, plný pracovní úvazek. Nástup ihned nebo dle dohody.
Platové zařazení: 10. platová třída, osobní ohodnocení, příplatky za zvýšenou zátěž. Nástupní hrubá mzda 39.000 Kč / měsíc (po zkušební době osobní ohodnocení).

Vaší náplní práce bude: zajišťovat každodenní péči o klienty - ošetřovatelská činnost; provádět a vykazovat zdravotní úkony hrazené ZP; komunikovat s ostatními členy týmu a vedením organizace; nést odpovědnost za kvalitu ošetřovatelského procesu; zajišťovat dodržování hygienických norem a předpisů v každodenním chodu; přicházet s nápady na inovace, které nás posunou dál.

Očekáváme od Vás: SZŠ, VOŠ, VŠ s odbornou způsobilostí k výkonu všeobecné zdravotní sestry, další specializace v oblasti zdravotnictví výhodou /ověřené potvrzení o nejvyšším dosaženém vzdělání/; trestní bezúhonnost /originál výpisu z RT/; znalost běžného kancelářského software (MS Office); znalost programu IS Cygnus výhodou; znalost standardů kvality v sociálních službách, orientace Z. č.108/2006 Sb., výhodou; praxe v sociálních či zdravotních službách výhodou; organizační schopnosti, zodpovědnost, spolehlivost; pozitivní, trpělivý a empatický přístup k týmu i klientům; dovednost přirozené a srozumitelné komunikace; schopnost efektivně řešit problémy, psychická odolnost.

Zaměstnanecké výhody: benefity - 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvek na stravné; podpora dalšího vzděláván