Manažer/ka exportu

Pracovní místo ( Manažer/ka exportu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozce:manažer/ka exportu
OC
Aktivní vyhledávání nových zákazníků, budování zahraniční prodejní sítě, zastupování společnosti v určeném regionu, odpovědnost za expozice výrobků RAVAK, pravidelný reporting výsledků a zpráv o situaci v regionu.
Požadavky:
Angličtina na výborné úrovni, uživatelská znalost PC (Exel, Word). Zkušenosti z obdobné obchodní pozice, ideálně s přesahem do zahraničí.
Zaměstnanecké výhody:
Školení, vzdělávání, 5 týdnů dovolené, poskytování pololetních a ročních odměn.
Nástup od 1.8.2023 na dobu určitou do 31.7.2024. Mzda: 25 000,- Kč
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: jan.triner@ravak.com
První kontakt: e- mailem nebo telefonicky v pracovní dny 7:00 - 15:30 hod.
Místo výkonu práce: RAVAK a.s.,Obecnická č.p. 285, Příbram I