Dispečer/ka výroby

Pracovní místo ( Dispečer/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Andršová Radka
e-mail: radka_andrsova@sametex.cz
tel.: 775 083 826, Po - Pá 7:00 - 15:00 hod.
osobně: Čs. armády 830, 358 01 Kraslice, každý všední den 7:00 - 15:00 hod.

Hlavními požadavky jsou znalost anglického jazyka a práce na PC. Především práce s programem Excel. Nástup je možný ihned. Nástupní plat dle zkušeností a praxe od 30.000 Kč s možností platového růstu.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na pohonné hmoty, neabsenční příplatek ke každé odpracované hodině (cca 2.000,- Kč), příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zvýhodněný telefonní tarif, bezúročná půjčka, příspěvek na zdravotní péči a rehabilitaci