Topič/ka

Pracovní místo ( Topič/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

z: 23.05.2023 Smlouva na dobu určitou s možností následné změny na dobu neurčitou.
Pracovní náplň:
Obsluha dispečinku parní kotelny Tonak a CZT města Nový Jičín, nízkotlaké kotelny
Preventivní a běžná údržba kotelen a výměníkových stanic
Dvousměnný provoz
Spolupráce při odstraňování akutních poruchových stavů technologických zařízení
Kontrolní (pochůzkovou) činnost v provoze
Vedení provozní dokumentace o provozu zařízení
Zajištění ostatních podpůrných provozních činností
Nabízíme.:
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Práci pro předního českého výrobce a dodavatele tepla
Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy/cílové/roční odměny
Nadstandardní zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
Středoškolské vzdělání nebo vyučení
Dobrou pracovní morálku
Samostatnost a spolehlivost
Řidičský průkaz skupiny B.
Osvědčení na obsluhu NTL kotlů, plynových zařízení, tlakových nádob (možné zaškolení)
Zajímavé mzdové ohodnocení, příplatky za směnný provoz, zaměstnanecké benefity, cílové odměny

Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, Benefity - Cafeterie osobní účet, příspěvek na stravné

Kontakt: Ing. Petr Holub, e-mail: petr.holub@veolia.com