obsluha výrobní linky - operátor/ka výrobní linky

Pracovní místo ( obsluha výrobní linky - operátor/ka výrobní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pozice: obsluha lakovny - operátor/ka lakovny
požadavky:
náplň práce: manipuluje s výrobky, měří a kotroluje rozměry ( délka, šířka, tloušťka, úhlopříčka apod) kontroluje optickou kvalitu a správné počty výrobků, provádí balicí práce, provádí drcení okrajů
- nabízíme: výkonnostní bonusy, príspěvek na stravné, čtvrtletní odměny, věrnostní odměny, příspěvek na PF, příspěvek na volnočasové aktivity
Nástup: ihned na dobu neurčitou
Mzda: 30000,- až 40000,- Kč
Kontaktní osoba: Jan Svoboda, tel. 318 493 929, email: jan.svoboda@3acomposites.com
Provotní kontakt: telefonicky ( po-pá 8:30-16:00 ), emailem, osobně ve firmě ( po-pá 8:30-16:00 )
Pracoviště: POLYCASA, s.r.o. Obecnická 520, 261 01 Příbram