Odborný prodavač/-ka

Pracovní místo ( Odborný prodavač/-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- prodej elektronářadí a řemeslnických potřeb
- fakturace
- zpracování objednávek
- příjem a výdej zboží
- komunikace se zákazníky

Požadujeme:
- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- obchodní dovednosti - výhodou
- znalost prodávaného sortimentu výhodou
- uživatelskou znalost práce na PC - MS OFFICE, INTERNET
- komunikativnost, spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup
- samostatnost a ochotu profesního vzdělávání
- ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- jednosměnný provoz
- zajímavé finanční ohodnocení
- osobní i profesní růst (školení a jiné vzdělání)
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolená a jiné zaměstnanecké benefity

Hlásit se na e-mail monika.simonkova@kres.cz
Z : 23.5.2023