Python Developer se znalostmi AI

Pracovní místo ( Python Developer se znalostmi AI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co u nás budeš dělat?
" Rozšiřovat systém Retailys o nové funkce - aktuálně vylepšujeme o prvky AI!
" Designovat a vytvářet aplikace pomocí microservice architektury
" Škálovat výkon Retailysu v cloudu Azure (stovky e-shopů v několika zemích, miliony produktů v databázi!)

Jak si tě představujeme?
" Komandlajnu používáš už nějaký pátek (alias - čím víc pátků, tím víc chechtáků
" Máš zkušenost s microservices a cloudovým prostředím (Azure/AWS,Google)
" Máš zkušenost s AI (např. znalost principů a použití technik pro klasifikaci nebo zkušenost s tvorbou a vývojem jazykových modelů pro zpracování NLP)
" Umíš vyvíjet webové aplikace v Pythonu
" Umíš pracovat s Dockerem či Kubernetes
" Píšeš aplikační testy, umíš pracovat s frameworky (Django, Flask, FastAPI) a nebojíš se code review
" GIT, DevOps není pro tebe cizí slovo

Budeš mít výhodu pokud:
" Máš zkušenosti se Djangem nebo Flaskem, pracuješ s Redisem a vyvíjel si REST API
" Absolvoval některou z certifikačních zkoušek cloudových prostředí (třeba Azure AZ-900)
" umíš používat Keras, Pytorch či si se setkal s trénováním neuronových sítí a jazykovými modely a úložištěm Jupiter

Osobní schůzka možná pouze po domluvě.

Zaměstnanecké výhody:
" Fair play (a to chceme i od tebe)
" Budget na vzdělávání či hardware
" Odměna dle zkušeností a praxe
" Teambuildingové akce (od minigolfu po paintball)
" Remote spolupráce (ale nebudeš mít problém přiletět na mateřskou základnu na pokec se zbytkem crew 1-2x do měsíce)
" Pro skutečně zapálené Retailysáky spouštíme zaměstnanecký akciový motivační program!