Dílenský technolog / technoložka v zakázkové výrobě

Pracovní místo ( Dílenský technolog / technoložka v zakázkové výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní nabídky
příprava technické dokumentace a podkladů pro výrobu.
podpora výroby – řešení technických problémů ve výrobě.
kontrola dodržování daných technologických postupů.
řešení neshod a reklamací.

Požadujeme
znalost výkresové dokumentace.
vzdělání v technickém oboru (vhodné i pro absolventy technických SŠ nebo VŠ).
praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobě výhodou.
aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost a zodpovědnost za svěřené zakázky.
komunikativnost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme
jednosměnný provoz, volné víkendy.
rozmanitá práce na zakázkové kusové výrobě.
možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
neformální atmosféra na pracovišti.
absolventy rádi zaučíme.