Technolog / technoložka- Cenař /Cenařka v zakázkové strojírenské firmě

Pracovní místo ( Technolog / technoložka- Cenař /Cenařka v zakázkové strojírenské firmě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní nabídky
tvorba technologického postupu na základě výkresové dokumentace.
zpracování cenových nabídek na základě výkresové dokumentace.

Požadujeme
znalost výkresové dokumentace.
aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, komunikativnost.
schopnost práce v týmu.
vzdělání nebo zkušenosti ve strojírenském oboru.

Nabízíme
jednosměnný provoz, volné víkendy.
pružná pracovní doba.
po zapracování možnost částečné práce z domova.
možnost profesního růstu a zdokonalení v oboru.
přátelský kolektiv, slušné a férové jednání.
neformální atmosféra na pracovišti.