Technici slaboproudé elektroniky

Pracovní místo ( Technici slaboproudé elektroniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MGM COMPRO, renomovaný výrobce elektronických regulátorů elektrických motorů a dalších souvisejících komponent elektrických pohonných systémů. Mezi naše zákazníky patří takové společnosti jako například Airbus, BMW, Virgin Galactic, Toyota a mnoho dalších světových firem. Jsme stabilní společnost a naše výrobky dodáváme do více než 50ti zemí světa.
Pro naši hlavní provozovnu ve Zlíně hledáme šikovné Techniky slaboproudé elektroniky
Nejedná se o pásovou výrobu!
Koho do našeho týmu hledáme?

" Někoho, koho baví technika a chce objevovat nové věci
" Elektro vzdělání nebo nárok na zákon 250 (bývalá vyhláška č. 50) výhodou
" Nemáte elektro? Pokud máte vzdělání technického směru nebo technické myšlení, dokážeme vás vše doučit
" Pokud máte zkušenosti s oživováním elektrických modulů a Ohmův zákon znáte jako svoje boty, na pohovoru doslova zazáříte
" Nezáleží, jestli jste absolvent bez praxe nebo ostřílený profík. Rádi vás přivítáme!

Co obnáší práce technika v MGM COMPRO?

" Oživování a servis procesorové a výkonové techniky
" Mechanickou práci na kompletaci elektroniky a celků
" Obsluhu strojů výrobní linky (například osazovacího automatu)
" Průběžná kontrola kvality výrobků
" Plnění výrobního plánu
" Spolupráce s mistry na zlepšování procesů
" Spolehlivost a osobní zodpovědnost
" Schopnost týmové práce

Co za to nabízíme?
" Férové finanční ohodnocení - čím lepší výsledky odvedete, tím víc si vyděláte
" Práce na jednu směnu (přesčasy proplácíme)
" Měsíční bonusy (5S, kvalita, plnění plánu, …)
" Odměna za doporučení nového zaměstnance 15 000,-
" Každoroční navýšení mzdy
" Příspěv