SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned nebo dle dohody. Životopis zasílejte na email: kariera@mapogroup.cz

Pracoviště: Olomoucká č.p. 3896/114 Prostějov, od 1/2024 bude nově pracoviště na adrese: Olomouc, tř. Kosmonautů (poblíž BEA centra)

Společnost MAPO finance aktuálně hledá posilu do svého týmu na pozici Samostatná/ý účetní. MAPO finance je servisní organizací skupiny MAPO Group, skupiny zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií.

Náplň práce: kompletní vedení účetnictví vybraných společností skupiny (vybrané společnosti mohou být plátci DPH, neplátci DPH nebo jsou členy DPH skupiny), vystavování daňových dokladů, příprava podkladů pro daňová přiznání, zodpovědnost za účetní závěrky, zpracování a sestavování účetních výkazů, spolupráce s auditory a daňovými poradci, spolupráce s controllingovým oddělením, kontrola dodržování pravidel schvalování účetních dokladů dle směrnic, práce s interními systémy (nádstavba účetního systému pro schvalování dokladů a evidenci smluvní dokumentace).

Požadujeme: komplexní znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky (především DPH), dobrá znalost prostředí MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost informačního systému ESO9 výhodou, znalosti účetních programů, komunikativnost, pohotovost, organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost, ochota se dále vzdělávat a učit se novým dovednostem, ochota podílet se na rozvoji systému, procesů a digitalizaci, týmového ducha.

Nabízíme: zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, přátelské kolegy a kolegyně, kteří Vám vždy rádi pomohou, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, př