Business Development Manager for IoT

Pracovní náplň

Fryčková Markéta, e-mail: marketa.fryckova@siemens.com

Náplň práce:
o Vyvinout a implementovat prodejní strategii pro naše nabídky digitalizace v oblasti hnacího ústrojí
k úspěšnému růstu podnikání a podílu na trhu.
o Pochopit požadavky trhu a zákazníků a odvodit a implementovat odpovídající tržní strategii.
o Identifikovat průmyslové cílové aplikace pro naše portfolio digitalizace.
o Aktivně propagovat portfolio digitalizace interně i zákazníkům.
o Podporovat uvedení nových prvků digitalizačního portfolia na trh v našich klíčových regionech.
o Podporovat místní regionální prodejní organizace s ohledem na nabídky, technickou podporu a
všechny ostatní aspekty k získání dalšího podílu na trhu.
o Práce pro lídra na trhu v oblasti řešení pohonů a digitalizace průmyslu.
o Pomáháme našim zákazníkům zvyšovat jejich produktivitu a inovovat jejich produkty ve jménu společnosti Průmyslový IoT
Požadavky:

o Vysokoškolské vzdělání obchodní se zaměřením na inženýrství/strategii/digitalizaci
o Ideálně nějaké technologické zázemí nebo zkušenosti s IoT a/nebo simulací jízdy technika
o Dobrá znalost cílových trhů a zákaznických aplikací pro pohony a motory
o Znalost anglického jazyka pro každodenní obchodní komunikaci, znalost dalšího cizího jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního a soukromého života, individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní p