Prodavač / ka

Pracovní místo ( Prodavač / ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Kellerová Miluše, tel.: 725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Karlových Varech PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a směna o víkendu.

Náplň práce:
" Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
" Krájení a doplňování zboží do pultů
" Prezentovat zboží v pultech
" Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
" Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
" Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
" Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
" Vzdělání v oboru prodavač/ka - výhodou
" Praxi v prodeji potravin - podmínkou
" Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
" Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
" Zodpovědný přístup k práci
" Samostatnost
" Zdravotní průkaz
Nabízíme:
" Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
" Práci ve stabilní české společnosti
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
" Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz
" Odměna za výročí narození
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
" Multisport karta