VEDOUCÍ oddělení veřejných zakázek na Odboru dotací a veřejných zakázek

Pracovní místo ( VEDOUCÍ oddělení veřejných zakázek na Odboru dotací a veřejných zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Tajemník Magistrátu města Prostějova vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na dobu neurčitou VEDOUCÍ ODDĚLENÍ VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK Odboru dotací a veřejných zakázek Magistrátu města Prostějova
Vznik pracovního poměru je podmíněn splněním předpokladů, kdy fyzická osoba:
. je státním občanem České republiky, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt
. dosáhla věku 18 let
. je způsobilá k právním úkonům
. je bezúhonná
. ovládá jednací jazyk
Požadavky:
. vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu - podmínkou
. obor vzdělání zaměřený na právo, ekonomii nebo obor vztahující se k problematice veřejných zakázek - výhodou
. praxe v oblasti administrace veřejných zakázek - výhodou
. znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění; zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění; zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník, v platném znění
. praxe v řídící činnosti - výhodou
. praxe ve veřejné správě - výhodou
. orientace v zadávání veřejných zakázek spolufinancovaných z fondů EU - výhodou
. umění jednat s lidmi (dobré komunikační schopnosti)
. schopnost analytického a koncepčního myšlení
. spolehlivost a pečlivost

Co nabízíme: příjemné pracovní prostředí, pružné rozvržení pracovní doby, 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravovací a benefitní karta, příspěvek na penzijní připojištění, účast na vzdělávacích akcích (rozvoj odborných i měkkých dovedností)

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
. jméno, příjmení a titul uc