Dělník do výroby

Pracovní místo ( Dělník do výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. - provozovna Varnsdorf, 5. května č.p. 2467
407 47 Varnsdorf 1

Požadavky:
- Spolehlivost, časovou flexibilitu, důslednost.
- Praxe v potravinářství vítána.
- Zodpovědnost za kvalitu sýrů a dodržování technologických postupů,

Náplň práce:
- Provádí záznamy průběhu výroby, zajišťuje měření a vážení objemu a množství vyráběného sýra,
- Komunikuje s ostatními kolegy ve výrobě o aktuální situaci a dalších plánech výroby.
- Práce s těžšími břemeny (vhodnější pro muže)

Nabízíme:
- Stabilní zázemí české firmy
- dlouhodobá a perspektivní práce
- podpora při zaškolení
- navíc 13. plat, příspěvek na dojíždění, dotované stravování
- příspěvek na penzijní připojištění, ocenění při životním a pracovním jubileu
- firemní akce

Kontakt: e-mailem, popř. osobně na adrese provozovny v pracovní dny 7:30 - 15:00 hod.