Specialista/ka kontaktu se zákazníky - ČEZ Mobil Aktivace

Pracovní místo ( Specialista/ka kontaktu se zákazníky - ČEZ Mobil Aktivace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Specialista/ka kontaktu se zákazníky - ČEZ Mobil Aktivace
Rozšiřujeme naše řady o nové kolegy/ně, kteří hledají pohodovou práci v přátelském kolektivu a rádi pracují s lidmi.
Vaší náplní práce bude komunikace se stávajícími klienty skupiny ČEZ a aktivace jejich nově zřízených služeb. Nejedná se o aktivní prodej.
Co bude náplní práce?
- Budeš komunikovat se stávajícími zákazníky skupiny ČEZ a aktivovat jejich nově zřízené služby (ČEZ Mobil).
- Práce v interních systémech.
Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem?
- Máš výborné komunikační dovednosti v ČJ slovem i písmem a příjemný hlasový projev.
- Máš dobrou znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel).
- Jsi pečlivý/á a spolehlivý/á.
- Velkou výhodou je, když už máš nějaké zkušenosti s prací v call centru.
Proč do toho jít?
- Náborový příspěvek 15 000 Kč!
- Máš volbu pracovního úvazku - 8, 7 a 6 hodinový.
- Jistota toho, že peníze dostaneš vždy včas.
- Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 - dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.
- Školení na pobočce v místě pracoviště.
- Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.
Nástup od 1.6.2023 na dobu určitou do 31.5.2024. Mzda: 23 000,- až 26 000,- Kč
Kontakt: Vozábová Kateřina, tel.: 380 900 122, e-mail: nabory@atoda.cz
První kontakt telefonicky po - pá 8:30 - 16.00 hod.
Místo výkonu práce: ATODA spol. s r.o. . pobočka Příbram, náměstí T. G. Masaryka 3, Příbram 1