SKLADNÍK, SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Lenka Skovajsová, tel.: 734 236 622, e-mail: prace@semix.cz.

Jezdíte rádi s vysokozdvižným vozíkem? Zvládnete k tomu i jednoduchou skladnickou agendu na počítači? Skvělé! Staňte se součástí našeho týmu a pojďte s námi pracovat v hlavním skladu SEMIXU v Oticích na Rybníčkách.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- pečlivost
- praxi a osvědčení na vysokozdvižný vozík - výhodou
- praxi se zadáváním základních skladových dokumentů do PC
- dobrý zdravotní stav
- zvedání těžších břemen, práce vhodná spíše pro muže

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání a jistý příjem
- plný pracovní úvazek 37,5 hod./týdně
- práci většinou na ranních směnách od 6-14 hod., v době zástupu mohou být i odpolední a noční směny, víkendy volné
- dotované obědy v areálu firmy, případně stravenky za odpolední a noční směny
- 25 dní dovolené
- průmyslové praní pracovních oděvů
- výrobky SEMIX pro zaměstnance za zvýhodněnou cenu
- hlídané parkoviště a kolárnu
- roční věrnostní příspěvky
- odměny za životní jubilea a odpracované roky

Co budete u nás dělat:
- manipulovat se zbožím a výrobky na skladu, využívat vysokozdvižný vozík
- přijímat a vydávat výrobky a zboží včetně evidence příjemek a výdejek v počítačovém systému
- spolupracovat s výrobou, nákupním, obchodním oddělením a účtárnou