OBSLUHA OSAZOVACÍ STROJNÍ LINKY

Pracovní místo ( OBSLUHA OSAZOVACÍ STROJNÍ LINKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
Obsluhovat strojní linku, která osazuje desky plošných spojů, které jsou polotovarem pro výrobu interiérových ovládacích prvků prémiových značek aut.

Jak to u nás chodí?
Projdete pod vedením zkušených kolegů zaškolením na obsluhu osazovacích automatů nebo inspekčních zařízení.

Postupně se stanete specialistou pro tuto oblast a pokud se budete chtít rozvíjet dál a budete se chtít dále vzdělávat, můžete se stát technikem.

Co od vás očekáváme?
•časová flexibilita, spolehlivost, dochvilnost a zodpovědnost
•vzdělání v oboru (elektro, strojní) je velkým plusem
•ochota pracovat ve směnném provozu
•dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
•práci v příjemném, čistém a klimatizovaném pracovním prostředí
•každoroční automatická valorizace mezd, zvýšení mzdy při zvýšení kvalifikace
•příplatek za práci v noci nad rámec zákoníku práce
•příplatek za práci přesčas nad rámec zákoníku práce
•pracovní doba 7,25 hodiny
•odměny na dovolenou a vánoce, odměny při životních a pracovních výročích
•kvalitní zázemí pro zaměstnance – čisté šatny, kuchyňky
•příležitosti pro absolventy – zaškolení pro ty, kteří nemají vzdělání v oboru včetně možnosti trvalého růstu
•zázemí silné mezinárodní firmy řadící se k vůbec největším v oboru
•možnost celodenního stravování za dotovanou cenu