Automechanik/automechanička, řidič/řidička, údržbář/údržbářka

Pracovní místo ( Automechanik/automechanička, řidič/řidička, údržbář/údržbářka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail ludmila.vlckova@uskhk.eu. Do předmětu uveďte: "automechanik, řidič, silničář". Více informací naleznete na www.uskhk.eu.

Požadujeme:
- SOU obor opravář zemědělských strojů nebo automechanik nákladních vozidel
- zkušenosti a znalosti běžné opravy silničních motorových vozidel a stavebních strojů
- řízení a obsluha silničních motorových vozidel určených pro údržbu silniční sítě
- řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz řidiče, dopravně psychologická vyšetření
- samostatnost, flexibilita.
Náplň práce:
- diagnostikuje poruchy a závady na vozidlech a stavebních strojích
- provádí demontáž a montáž agregátů, strojních částí vozidel a strojů
- provádí opravy drobného a středního charakteru
- vyhodnocuje příčiny poruch
- řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění v rámci oprav a seřizování (diagnostika závad, TK, převoz vozidla, zkušební jízdy atd.)
- v případě potřeby řídí vozidla a pracovní stroje, na které má příslušné oprávnění pro potřeby zimní a letní údržby komunikací
- provádí pomocné práce spojené s letní údržbou komunikací.
Nabízíme:
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- dobré zázemí stabilní společnosti
- průměrná roční mzda 420.000,- Kč včetně odměn
- zaměstnanecké benefity.