Lékař - ka vnitřního lékařství, interní oddělení


Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Rýmařov

Požadujeme: VŠ, odborná způsobilost dle zák. 95/2004, vstřícné chování, vystupování, spolehlivost, odpovědnost.

Nabízíme: možnost práce na částečný úvazek, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění a penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, 3 dny pracovního volna, měsíční odměny.
Benefity: odměny při životních jubileích, příspěvky na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu

Kontakt: Hana.Camfrlova@phn.agel.cz nebo na tel. č. 554 700 231, 727 917 287

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky Lékař - ka vnitřního lékařství, interní oddělení

Firma

Podhorská nemocnice a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Chemie a potravinářství, Věda a výzkum, Výroba provoz a řemesla

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát