Samostatný pracovník jakosti QC junior

Pracovní místo ( Samostatný pracovník jakosti QC junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete práci v úspěšné firmě, která je špičkou ve svém oboru? Hledáte stabilního a odpovědného zaměstnavatele? Už nehledejte! Pro naše oddělení kontroly kvality hledáme kolegu, který posílí náš tým.

POŽADAVKY:
" VŠ chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických a anorganických solí)
" výhodou znalost měření a validací na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS, TLC, ITP apod.)
" znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)
" znalost anglického jazyka
" samostatnost, časová flexibilita, ochota vzdělávat se

NÁPLŇ PRÁCE:
" vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality (QC)
" zavádění a validace analytických metod
" práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
" udržování metrologie v oddělení kontroly kvality
" podílení se na udržování dokumentace a platných norem systému jakosti
" účast na interních a externích auditech
" školení zaměstnanců QC

NABÍZÍME:
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba
" týdenní pracovní doba 37,5 hod., pružná pracovní doba
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 38 000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
o pravidelný růst mzdy
o mimořádné odměny
" firemní benefity: měsíční, čtvrtletní a roční prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání, a jiné
" možnost odborného růstu

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
" ihned/dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
Oddělení kontroly kvality, Bruntál,