Profesní řidiči nákladního vozu Praga V3S

Pracovní místo ( Profesní řidiči nákladního vozu Praga V3S ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned
Hledáme řidiče/ku s profesním průkazem na nákladní vozidlo sk. C, pro řízení a obsluhu nákladního vozu Praga V3S. Požadujeme pracovitost a spolehlivost.
Náplň práce:
Jedná se o řízení a obsluhu nákladního vozu Praga V3S. Dále je povinností řidiče vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla, kontrola technického stavu vozidla apod.
Nabízíme: jistota stabilního zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120,- Kč, zdravotní balíčky z lékárny, kolekce na Vánoce / vánoční večírek, roční bonusy, příspěvek na životní pojištění 700,- Kč/měsíčně, dobrý kolektiv
První kontakt: telefonicky (8:00 - 15:30 hod.), e-mailem