Manažer - manažerka hotelu v hotelovém komplexu PECR

Pracovní místo ( Manažer - manažerka hotelu v hotelovém komplexu PECR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od Vás očekáváme?
- pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou
- příjemné vystupování a komunikativní dovednosti
- zkušenost s vedením zaměstnanců
- pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
- nabízíme zajímavé platové ohodnocení, včetně ročních prémií
- práce krátký, dlouhý týden bez nočních směn
- zastoupení Vedoucí recepčních v době volna
- pečlivé zaučení v našem hotelovém systému
- možnost ubytování a využití personální stravy za zvýhodněné ceny v nadstandardních apartmánech
Náplň práce
- vedení týmu recepčních a pokojských, včetně rozdělování směn a zadávání práce
- kontrola a evidence docházky a výkonu podřízených
- zajištění kvalitního hodnocení hosty hotelu, včetně zajištění pravidelné zpětné vazby
- pomoc recepčním s řešením nestandardních situací na recepci
- práce v našem hotelovém systému Hoteltime
Tel. kontakt možný od 8.00 19.00 hodin.