STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ justiční stráže s náborovým příspěvkem u OS v Prostějově

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ justiční stráže s náborovým příspěvkem u OS v Prostějově ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na emailovou adresu zajem@vez.olc.justice.cz. Při nesplnění vyhlášených inzerovaných podmínek, nebude na žádost reagováno.

Náplň a druh práce:
Zajištění pořádku a bezpečnosti v budovách soudů, státních zastupitelství a ministerstva a v jiných místech jejich činnosti. Budete zajišťovat úkoly justiční stráže u místní jednotky justiční stráže u Okresního soudu v Prostějově.
Že nemáte předchozí praxi nevadí, čeká Vás tříměsíční kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii a také střelbu i vše o zbraních.

Očekáváme
· minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
· občan České republiky starší 18 let
· osobnostní, zdravotní a fyzická způsobilost k výkonu služby
· bezúhonnost dle § 14 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Nabízíme:
Služební příjem od 30.070,- až cca 38.480, - (s ohledem na praxi a zařazení ve služebním poměru)
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75 000 Kč.
Možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb, rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, závodní stravování.
Dovolená v délce 6 týdnů v kalendářním roce.
Po 15 odsloužených letech nárok na každoroční 14 denní ozdravný pobyt a výsluhový příspěvek v případě skončení služebního poměru.

Vložit inzerát