Noční recepce a ostraha - vhodné pro OZP

Pracovní náplň

Kontakt: Michal Patera, tel.: 723 682 675, e-mail: michal.patera@vigmajordomus.cz

Pozice je vedena jako chráněné pracovní místo.
Výpis z trestního rejstříku nutný.
Práce v nočním režimu - zajištění chodu recepce v pracovních dnech 20:00-8:00 hod. (12 hod. noc), o víkendech a svátcích. Kontrolní pochůzková činnost v rámci jedné budovy a příprava marketingových materiálů do zasedacích místností (doplňování zásob v jednacích místnostech).
Mezi hlavní úkoly patří výdej/příjem a evidence zásilek, vyřizován telefonátů, zajišťování neodkladných požadavků na kanc. práce (tisk, kopírování, skartace), admin. Činnost na PC v podnikovém informačním systému.
Zácvik probíhá ve zkušební době a je plně hrazený.

Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, základy práce na PC - podmínkou.
Výhodou: osvědčení k práci v bezpečnostní oblasti - výhodou. Osvědčení o profesní kvalifikaci - Strážný 68-008-E může zaměstnavatel případně zajistit.

Nabízíme: náborový příspěvek 10 000,- Kč po uplynutí zkušební doby /3 měsíce/, 15 000,- Kč po prvním odpracovaném roce. Mzdu 155 Kč/hod. + příplatky za noční, víkendový a sváteční provoz se ZP.
Příspěvek na stravování - stravenky, MultiSport karta, až 50% příplatek na zimní nebo letní rodinnou rekreaci a další benefity.