ELEKTRIKÁŘI

Pracovní náplň

A11 z:12/5/2023 a:12/12/2023
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání technického směru - obor elektro (slaboproud výhodou)
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- orientaci v elektro-technické výkresové dokumentaci
- časovou flexibilitu
- manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, týmový přístup
- práci s počítačem
- řidičský průkaz sk. B.
Výhodou:
- praxe v oboru
- řidičské oprávnění na VZV.
Pracovní náplň:
- montáž elektrických komponentů do strojů
- testování, oživování stroje
- hledání a odstraňování závad
- komunikace s konstrukcí
- zajištění popisků a dutinek, štítkování el. komponentů
- evidence el. dílů
- čtení elektrotechnické dokumentace a schémat
- odzkoušení a kontrola funkcí elektrických zařízení
- práce na ranní směně 06:00-14:00 hod.
Na co se můžete těšit:
- náborový příspěvěk ve výši 40.000,- Kč
- příspěvek na dopravu
- zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na pracovní výsledky
- zaměstnanecký program vodafone, příspěvek na stravování ve firemní jídelně, cafeterie - finanční příspěvky na sportovní a společenské akce, na rekreační pobyty, do lékáren…
- příspěvek na ubytování (ubytovna je v areálu firmy)
- 13. plat (v závislosti na hospodářském výsledku).
Kontakt emailem.