Office manager

Pracovní místo ( Office manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co je náplní práce office managera v EDUCO?
- Administrativní podpora vedení společnosti
- Administrativní podpora týmu
- Kompletní zajištění office managementu - objednání administrativního vybavení kanceláře, vyřizování každodenních záležitostí kanceláře (káva pro návštěvy, pomoc kolegům s vyřizováním pošty, doručování dokumentů, zápisy z porad, řešení plných mocí, tisk, skenování, údržba plánografické místnosti)
- Řešení emailové komunikace: komunikace s úřady, dodavateli, subdodavateli
- Administrativa spojená s nástupem a odchodem zaměstnanců
- Příprava podkladů a komunikace s externí účetní firmou
- Vystavení faktur odběratelům, příkazy k platbám
- Komunikace s úřady a obsluha datové schránky
- Správa interní databáze
- Správa vozového parku
Co nabízíme?
- Práci na 0,75 úvazku na dobu neurčitou
- 19 500 Kč hrubého s možností budoucího navýšení mzdy a úvazku
- 25 dní dovolené
- Zaměstnanecké benefity
- Práci v pohodovém až rodinném týmu
- Mobilní telefon a notebook
- Občasný home office možný
Co očekáváme?
- Výborné komunikační dovednosti (asertivita, empatie…)
- Ochotu učit se nové věci
- Proaktivní přístup, dodržování dohod, pečlivost, zodpovědnost
- Vysokou úroveň pečlivosti, samostatnosti a zodpovědnosti
- Efektivní řešení problémů
- Otevřenou mysl, která nehledá překážky, ale řešení
- Dobrá znalost práce MS Office
Benefity:

- Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday, dog-friendly office, joga na pracovišti

Zasílejte prosím své CV a motivační dopisy na ranapece.zlin@volny.cz. Te