Platform inženýr / Platform Engineer

Pracovní náplň

Kontakt: Hajek Ladislav, e-mail: ladislav.hajek@statsperform.com

Hledáme seniorního platformního inženýra, který se specializuje na automatizaci a orchestraci v prostředí DevOps nebo vývoje a má zkušenosti s kontejnery, PAAS/CAAS/IAAS. V této pozici budete navrhovat, stavět a podporovat framework "as a service", který pokryje jak on-premise, tak i veřejné cloudové prostředí.

Požadavky:
Znalost Amazon Web Services nebo jiného veřejného cloudu
Zkušenosti s nástroji IaC, jako je Terraform
Zkušenosti s nástroji pro konfigurační management, jako je Puppet/Ansible/Chef
Dobrá znalost nejlepších postupů pro verzování
Velmi dobrá znalost anglického jazyka

Zaměstnanecké výhody:
25 dni dovolené a další volno během roku
Prémiová lékařská péče
Životní pojištění a příspěvek na důchodové připojištění
Multisport karta
Přístup do externích vzdělávacích portálů
Ergonimické pracoviště