LAKÝRNÍK

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
•vyučen nebo praxe v oboru výhodou
• praxe s lakováním ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů výhodou
• pečlivost, svědomitost, flexibilita, a důraz na přesné plnění zadaných úkolů;

Pracovní náplň:
• čištění, odmašťování a ochrana ploch před nátěrem
• nástřik ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů metodou mokrého lakování
• opravy nátěrů a broušení míst s celkovým začištěním
• výpomoc při přípravě a balení zboží pro expedici.

Nabízíme:
• jednosměnný provoz
• odpovídající platové ohodnocení závislé na množství odpracovaných hodin + prémie
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti nebo stravenky, prémie, 5 týdnů dovolené.

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.