PROJEKTANT/PROJEKTANTKA DOPRAVNÍCH SILNIČNÍCH STAVEB

Pracovní náplň

Společnost F-PROJEKT-DOPRAVNÍ STAVBY s.r.o. se sídlem Janáčkova 4642/5d, 797 04 Prostějov přijme do trvalého pracovního poměru pracovníka na pozici
Životopisy zasílat na e-mail fprojekt@fprojekt.cz
Kontakt na telefonu +420 582 334 259, +420 725 818 835

PROJEKTANT/PROJEKTANTKA - SILNIČNÍ STAVBY
Jedná se o jednosměnný provoz, plný pracovní úvazek, nástup ihned, případně podle domluvy, pracovní doba volná nebo dle dohody, pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce: tvorba projektové dokumentace dopravních staveb velkého i menšího rozsahu ve všech stupních PD dle příslušných norem, vyhlášek a zákonů, psaní technických zpráv, stanovisek a žádostí o vyjádření, projednávání dokumentace s úřady, zhotoviteli a investory, studium norem, technických podmínek a dalších aktuálních předpisů, výjezdy na stavby a lokality pro zpracovávané projekty během jejich realizace

Požadujeme: stavební vzdělání v oboru dopravní stavby - VŠ nebo SŠ, schopnost pracovat v programu AutoCAD a zájem o CIVIL 3D, znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B a ochotu podle potřeby cestovat, orientaci v související legislativě, normách, technických podmínkách a souvisejících předpisech, schopnost pracovat jak v týmu, tak i samostatně, aktivitu, zodpovědnost, preciznost a dostatečnou flexibilitu

Nabízíme: platové ohodnocení od 25 do 40 tis. Kč, osobní ohodnocení, motivační odměny zakotvené ve vnitropodnikové směrnici jako násobky platového výměru podle výsledků hospodaření střediska, volnou pracovní dobu, možnost práce z domu, benefity dle vnitropodnikové směrnice (mobilní telefon, stravenky, 25 dní dovolen