obsluha svařovacího robota

Pracovní místo ( obsluha svařovacího robota ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZmK
Středně velká strojírenská firma IMETAL s.r.o. s provozovnou v Bystřici nad
Pernštejnem hledá nového kolegu na pozici Obsluha svařovacího robota. Máme
dlouholetou zkušenost v přesném strojním obrábění strojních dílů se zaměřením na
frézovací a soustružnické operace. Jsme součástí holdingu JPS Group a spolehlivý
dodavatel pro české i zahraniční firmy. Nástup možný ihned.
Náplň práce: • obsluha svařovacího robota • vizuální kontrola svarů • základní údržba Požadujeme: • technické vzdělání výhodou • spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
• zkušenost s obsluhou automatických linek či robotů výhodou
Nabízíme: • zázemí stabilní a prosperující společnosti • postupný adaptační proces • atraktivní finanční ohodnocení
Mzdové podmínky: • od 160,- Kč/h (úkolem 180,- Kč/h), mzdové ohodnocení podle výkonu
Zaměstnanecké výhody:: Odměny dle výkonu práce, příspěvek na obědy
první kontakt telefonicky