seřizovač/ka montážních linek

Pracovní místo ( seřizovač/ka montážních linek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny)
střední odborné vzdělání (vyučen)
zkušenost a praxi ve strojírenské technologii (ve výrobním podniku podobného typu)
technické dovednosti
uživatelská znalost při práci s počítačem
samostatný přístup a odpovědnost
Co budete dělat? Za co budete odpovědný?
nastavení strojů, zodpovědnost za chod strojů a ostatních zařízení na montážní lince
příprava materiálu pro montáž výrobků na lince
spolupráce s vedoucím (mistrem) montážní linky
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný dle dohody a pracovní poměr na dobu neurčitou
práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny - dva dny noční, dva dny volno, dva dny ranní, dva dny volno - takto opakující se cyklus směn)
podporu nadřízených a zkušených spolupracovníků
pět týdnů dovolené
pracoviště v Průmyslové zóně Louny (Průmyslová 386, Cítoliby)
dovolená 25 dní
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na čištění pracovního oblečení
příspěvek na stravu + stravenkový paušál
půlroční bonus dle firemních pravidel
bonusový systém E-Cafeterie (Edenred)
odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní akce pro zaměstnance
věrností bonusy za odpracované roky ve firmě
čisté prostředí
uvedena hrubá měsíční základní mzda
kontakt: telefonicky na č. 415626526,415626511, na email: informace@fkc.cz, prace@fkc.cz