Strategický/á nákupčí

Pracovní místo ( Strategický/á nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: obchodní jednání se současnými dodavateli a uzavírání rámcových smluv, správa dodavatelských ceníků, vyhledávání nových dodavatelů a příležitostí na trhu, odpovědnost za nákup svěřeného sortimentu včetně skladového hospodářství, řešení poptávek obchodního oddělení, výběr položek pro aktivní prezentaci (web, tiskoviny, )
POŽADAVKY: vynikající komunikační schopnosti, samostatnost a odpovědnost, aktivní přístup, znalosti programu Money S3, S5 výhodou, zkušenosti na obdobné pozici výhodou
NABÍZÍME: zázemí úspěšné české společnosti, přátelskou partu kolegů, vzdělávání, firemní akce, mobilní telefon s neomezeným tarifem, PODPORU, sami víme, že každý začátek je těžký, stravenky 100 Kč / den, mobilní telefon s neomezeným tarifem, volnočasové benefity
KONTAKT: e-mailem
Pro osobní jednání je nutné zaslat životopis.Nástup dle domluvy.