Podnikatel/ka ve financích // Bankéř/ka

Pracovní místo ( Podnikatel/ka ve financích // Bankéř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Další požadavky:
zkušenosti na obchodní pozici min. 1 rok, výpis z rejstříku trestů, praxe v oboru finančního poradenství či bankovnictví výhodou; spolehlivost a fér jednání, zdravé sebevědomí, chuť se zdokonalovat a kontinuálně vzdělávat, pozitivní přístup; schopnost komunikovat se zákazníky, schopnost se začlenit a spolupracovat v kolektivu.
V návaznosti na projekt Partners banky rozšiřujeme tým pobočky v Benešově jak o seniorní, tak juniorní kolegy, kteří by byli schopni se dlouhodobě, a hlavně kvalitně starat o retailovou i firemní klientelu, případně "vyrostli" v manažera celé pobočky.
Jakkoliv poskytnutí dokonalé finanční služby pro širokou veřejnost je naší doménou, naše pobočka cílí na spolupráci s B2B klientelou, kde již v současné době řešíme u řady firemních klientů pojistky či školíme finanční gramotnost.
Zajímala by Vás možnost spolupráce v nové a první poradenské Partners bance, která už dnes má cca 600 tis klientů a zajistit si doživotní rentu prostřednictvím pasivního příjmu? Je to velká šance být u něčeho zcela unikátního (spojení poradenství a banky, unikátní bankovní aplikace, silného finančního zázemí skupiny, již dnes 150 poboček, firemní kultury a způsobu myšlení/přístupu k financím i klientům, budování nové B2B linie ve skupině v rámci naši pobočky).
Hledáme opravdového "srdcaře", který bude věřit, že to, jak to děláme, dává Partners i našim klientům smysl;-) . "Chceme s našimi klienty společně žít jejich celý finanční život v té nejvyšší kvalitě".
Nabízíme: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní