MANAGER/-KA PRO OSTRAHU VRÁTNIC A OBJEKTŮ (pouze OZP)

Pracovní náplň

Náplň práce:
- jednání s klienty, kontroly, zajišťování směn, nábor nových zaměstnanců, sjednávání nových zakázek,
- návoz zaměstnanců na pracoviště, služební cesty.

Práce je vyhrazena jen pro OZP.
5 hod./den.

Další požadavky:
- samostatnost, spolehlivost, ochotu cestovat, pracovat i o víkendech
- řidičský průkaz skupiny B, řízení osobních automobilů

Nabízíme:
- k dispozici služební automobil, telefon, flexibilní pracovní doba

HLÁSIT SE:
- Andrea Vaněrová, Silvie Dvořáková, POUZE telefonicky 605 599 731 (8:00-15:00), nebo e-mailem personalmmsec@seznam.cz , kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.