Noční hlídač - brigáda

Pracovní místo ( Noční hlídač - brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká?
Ostraha objektu a venkovního areálu lázní v nepřetržitém provozu v nočních hodinách (18:00 – 06:00 hod., nebo 22:00 – 06:00 hod.), pravidelné obchůzky.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SO vzdělání, věk nad 18 let.
Vstřícné chování vůči klientům a kolegům.
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 117 Kč + příplatky za práci v noci, svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!