PRACOVNÍK VEŘEJNÉ ZELENĚ

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK VEŘEJNÉ ZELENĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce vhodnější pro muže!!!
Jedná se o zajištění celkové údržby zeleně, sečení travnatých ploch, výsadba zeleně, řez a kácení stromů, sběr listí, chemická ochrana zeleně, terénní a výkopové práce, zakládání trávníků, zálivka zeleně atd.
Požadavky - střední odborné vzdělání nejlépe v oboru zahradnictví, zemědělství. Výhodou praxe v oboru zahradnictví. Řidičské oprávnění min. B podmínkou, C, T (výhodou).
Pracovní doba 6.00 -14.30 hod.
Ke mzdě náleží osobní ohodnocení.
Nabízíme: stravenkový paušál.
První kontakt: Gareis Tomáš, tel.: 606 140 190 (po-pá 8-14 hod.), nechodit osobně, domluvit si schůzku.