LAKÝRNÍK/LAKÝRNICE-NATĚRAČ/NATĚRAČKA

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK/LAKÝRNICE-NATĚRAČ/NATĚRAČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Jana Ondroušková, tel.: +420 602 702 024 (8-13 hod). , e-mail: ondrouskova@gmplast.cz. Pracovní doba: 2 -směnný provoz (1 týden ranní, 2 týden odpolední směna)
Výrobní firma v Žešově příjme pracovníka na pozici lakýrník/natěrač.
Náplň práce: jedná se o manuální práci - pracovní náplní je příprava výrobků a jejich povrchů před aplikací lakování, jako jsou ruční čištění, odmašťování povrchů, úprava povrchů pomocí broušení a dále lakování již připravených dílů.
Požadujeme: hledáme spolehlivého a flexibilního pracovníka s dobrým zdravotním stavem.
Nabízíme: příspěvek na stravné, možnost mimořádných prémií, čtvrtletní prémie, vánoční a letní prémie