Automechanik - automechanička Volvo

Pracovní místo ( Automechanik - automechanička Volvo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AUTOMECHANIK - AUTOMECHANIČKA
Náplň práce: servisní prohlídky a opravy vozidel
PP na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba), nástup dle dohody - možný ihned
Požadujeme: praxi v autorizovaném servise, SOU obor automechanik, případně kombinace s oborem elektromechanik, řidičské oprávnění sk. B, samostatnost ale i schopnost práce v týmu, pečlivost, loajalitu
Nabízíme: pro mechaniky s praxí máme připravený náborový příspěvek do výše 50 000 Kč, zázemí silné prosperující společnosti, motivační osobní ohodnocení a bonusový systém odměn, práci s nejmodernější automobilovou technikou, možnost osobního rozvoje včetně pravidelných školení přímo od výrobce vozu, pracovní oblečení, které i vypereme, stravenky