správce informačních a komunikačních technologií

Pracovní místo ( správce informačních a komunikačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vysokoškolské bakalářské vzdělání
- znalost práce na PC;
- komunikační a organizační schopnosti, týmová spolupráce, ochota sebevzdělávání,
samostatnost, pečlivost a spolehlivost;
- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
- platová třída 11;
- místo výkonu práce Praha;
- příjemné pracovní prostředí;
- benefity podle Kolektivní smlouvy;
- příspěvky FKSP;
- příspěvek na stravování;
- možnost ubytování v gesci Ministerstva obrany;
- výše základního platu bude stanovena po předložení dosažené praxe a následném vytvoření
započitatelné praxe.

Pracovní náplň:
- zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky;
-metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému, například se správou operačních systémů databází, síťového prostředí, případně s dodavateli;
- monitorování a diagnostika sítí, definování a přidělování adres uživatelům AHNM v regionu Praha, Plzeň, Litoměřice a propojování na další sítě;
- koordinace a technická podpora při zavádění a provozu BIM u AHNM;
- řeší technické parametry BIM a jejich implementaci u AHNM;
- ve spolupráci s manažerem BIM AHNM, správou dotčených komunikačních informačních systémů a dalšími interesovanými účastníky MO se stará o bezproblémové zavedení a provoz u AHNM;
- průběžně aktualizuje a na základě požadavků rozvíjí obsah interních a externích webových prezentací a souvisejících jednoduchých databází u AHNM;
- zodpovídá za správnost údajů vedených v těchto webových prezentacích na základě podkladů složek AHNM;
- udržuje aktuální databáze uživatelů a skupi