Skladník

Pracovní náplň

Přijmeme zaměstnance do potravinářského provozu, které funguje jako zázemí pro 2 pojízdné prodejny s grilovaným masem. Pojízdné prodejny (1-2) prodávají vždy ve středu - sobotu.
Pracovní náplň: ranní nakládku vozů masa a doplňkovým sortimentem, příjem zboží z expedičního skladu DZ Klatovy nebo od řidiče, vedení skladové evidence (sklad do 20 položek, ručně), mytí obalů a špízů a zajištění jejich oběhu mezi cenrálou a DZ Klatovy jako dodavatele kuřat, mytí grilovacích vozů, příjem tržeb a jejich evidence, nakládky / vykládky obalů, masa, obalů a jiné
Pracovní doba:neděle, pondělí: volno
úterý: 15:00 - 17:00 hod
středa: 5:00 - 10:00 hod, 18:00 - 20:00 hod
čtvrtek: 5:00 - 9:00 hod, 18:00 - 20:00 hod
pátek: 5:00 - 11:00 hod, 18:00 - 20:00 hod
sobota: 5:00 - 8:00 hod, 18:00 - 19:00 hod
Pracovní dobu lze částečně upravit dle potřeb.
Mzda: nástupní mzda 180,- Kč / hodinu
Úvazek: 28 hod týdně
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, zdravotní průkaz, výhodou jsou doklady na VZV
Práce vhodná i pro osoby se sníženou pracovní schopností, i cizince.
Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 - 16:00 hodin