KODÉR - SUPERVIZOR / KODÉRKA - SUPERVIZORKA (zdravotnické vzdělání)

Pracovní místo ( KODÉR - SUPERVIZOR / KODÉRKA - SUPERVIZORKA (zdravotnické vzdělání) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: úkolem kodéra je najít pro vybrané informace ve zdravotnické dokumentaci odpovídající kódy z klinické klasifikace diagnóz (MKN-10) a seznamu výkonů a vykázat je v souladu s platnými metodikami. Postup sestavení kódu má jasná pravidla, která se kodér během praxe naučí.

Požadavky: středoškolské vzdělání zdravotnického zaměření popř. vysokoškolské (není podmínka jeho dokončení), uživatelská znalost PC, zájem o další vzdělávání v oboru, analytické a logické myšlení, pečlivost a trpělivost, schopnost komunikace a týmové práce.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny, 5 týdnů dovolené.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz