operátor ohraňovacích lisů

  • Suchdol nad Lužnicí

Pracovní náplň

Co od Vás očekáváme:
- SŠ odborné vzdělání v oboru obráběč kovů, programátor CNC strojů nebo mechanik seřizovač
- technické uvažování a vyznat se ve výkresové dokumentaci

Co bude Vaší hlavní náplní práce:
- obsluha ohraňovacího lisu včetně nastavení celého stroje
- měření, vyhodnocování a kontrola vyrobených dílů
- provádění pravidelné údržby strojů a nástrojů

Co Vám můžeme nabídnout:
- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- motivační prémiový systém odměňování - se zaučením roste i Vaše mzda
- mzda po zaučení 38 000 Kč/měsíc
- příspěvek na dopravu
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na penzijní pojištění až 500 Kč/měsíc
- příspěvek na stravování
- nástupní bonus 10 000 Kč

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis na adresu a.lelyova@nses.cz nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. +420 778 072 700

Detaily nabídky operátor ohraňovacích lisů, Suchdol nad Lužnicí

Firma

NSE Solutions, s.r.o. ( úřád práce )

Adresa

Suchdol nad Lužnicí

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla, Průmysl

Zaujala vás tato nabídka?