Laborant ve vodohospodářské laboratoři

Pracovní místo ( Laborant ve vodohospodářské laboratoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Laborant ve vodohospodářské laboratoři
Požadavky:
středoškolské vzdělání chemického směru nebo příbuzného oboru nebo delší laboratorní praxe,
- základní praktická znalost laboratorní praxe,
- základní orientace v Microsoft Office,
- samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, kolegiální přístup,
- praxe z vodohospodářské laboratoře výhodou.

Práce na PC, Word, Excel, řidičaké oprávnění sk B
Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 25 dní dovolené
Nástup od 1.5.2023 na dobu určitou do 31.12.2024 s možností prolongace.
Mzda: 25 000,- až 30 000,- Kč
Kontakt: Kunická Tereza, tel.: 777 811 843, e-mail: kunicka@ekovak.cz
Místo výkonu práce: EKO - VAK s.r.o. PROVOZOVNA Dobříš, Mírové náměstí 1866, Dobříš