MARKETINGOVÝ/- Á ŘEDITEL/-KA

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/- Á ŘEDITEL/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Skovajsová Lenka, tel.: 734 236 622, e-mail: prace@semix.cz.
Možnost osobní schůzky na adrese: Rybníčky 338, 747 81 Otice.

Co požadujeme:
- Značný zápal pro práci.
- Schopnost vést, rozvíjet a motivovat tým - nehledáme někoho, kdo chce jen "řídit".
- Minimálně VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu.
- Alespoň 3 roky vedení marketing. týmu s prokazatelnými výsledky.
- Znalost anglického jazyka na úrovní min. B2, bezchybnou znalost českého jazyka (mluvená i psaná)
- Chuť se učit v oblasti potravinářství a zdravé výživy
- Samostatnost, organizovanost, proaktivní přístup k plnění úkolů, odpovědnost za výsledky.
- Příjemné vystupování a cit pro komunikaci a obchod.
- Ochotu jezdit na služební cesty, ŘB sk. B

Co nabízíme:
- Hodně práce na plný úvazek ve společnosti s velkým potenciálem do budoucna.
- Seberealizaci na zajímavých projektech.
- Mzdu odpovídající pracovním zkušenostem a výsledkům.
- Pružnou pracovní dobu.
- Odměny za životní jubilea a odpracované roky.
- 20 dní dovolené a navíc 5 dní prodloužené dovolené.
- Možnost vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti potravinářství a marketingu.
- Zajímavé služební cesty, účast na výstavách a veletrzích.

Jaké budou Vaše hlavní úkoly:
- Návrhy, plánování a koordinace marketingových aktivit ve spolupráci s vedením společnosti vč. účasti na tuzemských i zahraničních marketingových akcích.
- Úzká spolupráce s obchodním a vývojovým oddělením na nalezení nejlepší možné cesty k zákazníkům.
- Spravovat a kontrolovat sociální média a webové stránky pro marketingové účely.
- Controlling marketingového budgetu.
- Spoluprá