OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI

Pracovní místo ( OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ A JINÝCH VOZÍKŮ A SKLADNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Manipulační práce ve skladu
- Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží z nebo na dopravní prostředek
- Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků
- Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech
Požadujeme:
- Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení)
- Znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem)
- Řádnou docházku
- Řádnou komunikaci
- Spolehlivost a samostatnost
- Aktivní přístup k práci, pracovitost
Zaměstnanecké výhody:
- Možnost záloh, firemních půjček
- Pomoc při řešení insolvencí a exekucí
- Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikace
- Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny
- Nástup do kmene firmy
- Stravenkový paušál
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně na základě předběžné telefonické dohody, na adrese Bánskobystrická 114, 460 08 Liberec.