OBSLUHA V PRÁŠKOVÉ LAKOVNĚ

Pracovní místo ( OBSLUHA V PRÁŠKOVÉ LAKOVNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost REKUPER SYCHROV, s.r.o., je zaměřena na zakázkovou výrobu zpracování plechu s využitím moderních technologií jako je řezání laserem, vysekávání, ohýbání, sváření. Bližší informace o firmě naleznete na www.rekuper.cz
Pracovní náplň:
- manipulace, navěšování, svěšování, kontrola a nanášení práškové
- 2směnný provoz
Požadujeme:
- manuální zručnost, spolehlivost
Nabízíme:
- stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
- zajímavé finanční ohodnocení
Mzda: 190 - 210 Kč/hod.
Kontaktní osoba:
P. Vondrák, tel. 482 464 624, 482 464 611
e - mail: vondrak@rekuper.cz